Cenová ponuka

Vypracovanie cenovej ponuky

cenova-ponuka

Nepracujeme na základe štandartného cenníka. Cenovú ponuku pre Vás upravíme na mieru Vašim potrebám. Komunikujeme s Vami a hľadáme najvhodnejšie riešenie. Konečnú cenu ovplyvňuje veľa faktorov, je vždy predmetom dohody a vychádza z konkrétnej situácie a požiadaviek klienta.

V cene sú zahrnuté náklady na mzdy, na čistiace a dezinfekčné prostriedky, na čistiace pomôcky a ďalšie režijné výdavky spojené so zaistením služby. Naša spoločnosť používa upratovaciu techniku a postupy, ktoré umožňujú budovy, zariadenie a predmety ošetrovať šetrným spôsobom, čo sa prejaví v dlhodobom udržaní ich hodnoty.

 0948 550 678

Keď vyberáte služby iba podľa ceny, väčšinou sa Vám toto rozhodnutie nevyplatí. Najnižšia cena sa nerovná najvyššia kvalita. Overte si našu spoločnosť využitím našich služieb. Vaša spokojnosť a dôvera je pre nás prvoradá.

Stačí pár jednoduchých krokov, preto neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes.
Dohodneme si bezplatnú osobnú obhiadku, navrhneme najvhodnejší spôsob riešenia a vypracujeme cenovú ponuku šitú na mieru.Pre bližšie informácie o našich službách nás kontaktujte prostredníctvom nášho formulára a my vám zašleme vami požadované informácie.